Testi.cz > Sportovní > Zimní sporty > SVĚTOVÉ KRASOBRUSLENÍ VII.

test SVĚTOVÉ KRASOBRUSLENÍ VII. (Zimní sporty)

    Autor: carmen.18 (724vlož. 2540vyzk.+25%ø) ... vloženo 22.3.2023
Test vyzkoušen 75 krát, průměrný výsledek je 74.1%.
U některých otázek může být více odpovědí správných, zaškrtněte všechny.
 1. Na začátku tohoto testu se vypravíme do historie zimních olympijských her a krasobruslení. Ve kterém roce a kde se konaly 1. zimní olympijské hry (ZOH)?

 2. Nedílnou součástí olympijských her jsou jejich maskoti. Provázejí olympioniky i diváky po celou dobu jejich konání. Z kterých zimních olympijských her jsou maskoti na obrázku č.1?
  Nedílnou součástí olympijských her jsou jejich maskoti. Provázejí olympioniky i diváky po celou dobu jejich konání. Z kterých zimních olympijských her jsou maskoti na obrázku č.1? (náhled)

 3. A) Na kterých ZOH získal československý krasobruslař Ondrej Nepela na obrázku č.2 olympijskou medaili? B) Jakou medaili získal?
  A) Na kterých ZOH získal československý krasobruslař Ondrej Nepela na obrázku č.2 olympijskou medaili? B) Jakou medaili získal? (náhled)

 4. A) Jakou medaili a B) na kterých ZOH získala československá krasobruslařka Hana Mašková na obrázku č.3?
  A) Jakou medaili a B) na kterých ZOH získala československá krasobruslařka Hana Mašková na obrázku č.3? (náhled)

 5. Ve kterém roce se konaly ZOH ve Vancouveru?

 6. A) Na kterých ZOH zakončil vítězstvím svoji společnou krasobruslařskou kariéru taneční pár Marina Anissina a Gwendal Peizerat na fotografii č.4? B) Kterou zemi tento taneční pár reprezentoval?
  A) Na kterých ZOH zakončil vítězstvím svoji společnou krasobruslařskou kariéru taneční pár Marina Anissina a Gwendal Peizerat na fotografii č.4? B) Kterou zemi tento taneční pár reprezentoval? (náhled)

 7. A) Kdo byl trenérem sourozenců Kerrových, tanečního páru reprezentujícího Velkou Británii? B) Jak se sourozenci Kerrovi na fotografii č.5 jmenovali?
  A) Kdo byl trenérem sourozenců Kerrových, tanečního páru reprezentujícího Velkou Británii? 	B) Jak se sourozenci Kerrovi na fotografii č.5 jmenovali? (náhled)

 8. A) Označte pravdivé tvrzení o současném úspěšném trenérovi a bývalém vynikajícím krasobruslaři Stéphanovi Lambielovi na fotografii č.6: B) Kterou zemi tento krasobruslař reprezentoval?
  A) Označte pravdivé tvrzení o současném úspěšném trenérovi a bývalém vynikajícím krasobruslaři Stéphanovi Lambielovi na fotografii č.6: B) Kterou zemi tento krasobruslař reprezentoval? (náhled)

 9. A) Jak se jmenuje krasobruslařka na fotografii č.7? B) Který krasobruslař je jejím partnerem?
  A) Jak se jmenuje krasobruslařka na fotografii č.7? B) Který krasobruslař je jejím partnerem? (náhled)

 10. A) Jak se jmenuje krasobruslař na fotografii č.8, který je označen písmenem C ? B) Jakou zemi tento krasobruslař reprezentuje?
  A) Jak se jmenuje krasobruslař na fotografii č.8, který je označen písmenem C ? B) Jakou zemi tento krasobruslař reprezentuje? (náhled)

 11. A) Kteří krasobruslaři tvoří sportovní dvojici na obrázku č.9? B) Kterou zemi reprezentovali?
  A) Kteří krasobruslaři tvoří sportovní dvojici na obrázku č.9? B) Kterou zemi reprezentovali? (náhled)

 12. Z kterého evropského šampionátu je fotografie č.10?
  Z kterého evropského šampionátu je fotografie č.10? (náhled)

 13. A) Který taneční pár zvítězil na Mistrovství Evropy v r. 2023 ve finském Espoo? B) Jakou zemi reprezentoval taneční pár na fotografii č.11?
  A) Který taneční pár zvítězil na Mistrovství Evropy v r. 2023 ve finském Espoo? B) Jakou zemi reprezentoval taneční pár na fotografii č.11? (náhled)

 14. A) Která krasobruslařka zvítězila na Mistrovství Evropy v r. 2023 ve finském Espoo? B) Jakou zemi reprezentovala krasobruslařka na fotografii č.12?
  A) Která krasobruslařka zvítězila na Mistrovství Evropy v r. 2023 ve finském Espoo? B) Jakou zemi reprezentovala krasobruslařka na fotografii č.12? (náhled)

 15. Označte horské středisko/město, ve kterém se ještě nikdy (k 22.3,2023) NEKONALY zimní olympijské hry:

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog
Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah