Autor: miraben (298vlož. 946vyzk.+5%ø) ... vloženo 11.1.2022
Test vyzkoušen 17 krát, průměrný výsledek je 48.5%.
U některých otázek může být více odpovědí správných, zaškrtněte všechny.
  1. Kteří dva sportovci byli vlajkonoši české výpravy na slavnostním zahájení?

2. Která atletka na OH překonala český rekord a postoupila až do finále běhu na 1500 m?

3. Který český oštěpař nebo oštěpařka získal/a na těchto OH svoji druhou olympijskou medaili?

4. Jakou medaili získal v Tokiu oštěpař Jakub Vadlejch?

5. Která z našich oštěpařek postoupila z kvalifikace do finálového závodu?

6. V jakém atletickém závodě postoupil běžec Vít Müller do semifinále?

7. Které dva soupeře nedokázala česká basketbalová reprezentace ve skupině na OH porazit?

8. Jak se jmenuje cyklista, který byl na OH blízko zisku medaile, ale nakonec vlivem defektu závod na horských kolech nedokončil?

9. V jaké mužské váhové kategorii juda zvítězil v Tokiu Lukáš Krpálek?

10. S kým se Lukáš Krpálek utkal ve finále olympijského turnaje v Tokiu?

11. Jakou medaili získal kanoista Lukáš Rohan z vodního slalomu na OH Tokiu?

12. Společně s kým získal Josef Dostál bronzovou medaili z rychlostní kanoistiky na těchto OH?

13. V jaké disciplíně závodí olympijský vítěz Jiří Prskavec?

14. Kolikátou olympijskou medaili získal pro sebe v Tokiu Jiří Prskavec?

15. Které z těchto sportů nejsou součástí moderního pětiboje?

16. V jaké plavecké disciplíně postoupila Barbora Seemanová do finálového závodu na OH?

17. V jaké disciplíně dosáhl Adam Ondra ve finále sprotovního lezení nejhoršího výsledku?

18. Jakou medaili nakonec lezec Adam Ondra na OH v Tokiu získal?

19. Jak se jmenuje střelecká disciplína, ve které se dva naši střelci utkali v závěrečném rozstřelu?

20. Který z těchto střelců bral nakonec v Tokiu zlato?

21. S jakou zbraní zápasí bronzový medailista z šermu Alexander Choupenitch?

22. Která česká tenistka získala na OH v Tokiu stříbrnou medaili ve dvouhře?

23. Který deblový pár porazily Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková ve finále olympijského turnaje ve čtyřhře?

24. Jakého překvapivého umístění dosáhl dvojskif ve složení Miroslav Vraštil a Jiří Šimánek?

25. Které z uvedených párů startovaly v Tokiu na olympijském turnaji v plážovém volejbale?