Testi.cz > Filmy a seriály > Filmy > Gangsterské filmy

test Gangsterské filmy (Filmy)

    Autor: Tom Rösner (4vlož. 76vyzk.+22%ø) ... vloženo 6.8.2006
Test vyzkoušen 481 krát, průměrný výsledek je 63.2%.
  1. Kmotr 1 - co přimělo šéfa hollywoodského studia , že se nakonec rozhodl obsadit Donova kmotřence do hlavní role připravovaného filmu?

  2. Kmort 1, 2, 3 - který hollywoodský herec odstartoval rolí Michaela Corleoneho svoji hvězdnou kariéru?

  3. Který z následujících filmů nerežíroval Brian De Palma?

  4. Za to zcela určitě režíroval film z roku 1993 s Al Pacinem v titulní roli. Jak se snímek jmenoval?

  5. Mezi režisérské legendy gangsterských filmů se nesmazatelně zapsal takovým tituly, jako jsou Mafiáni (1990) nebo Casino (1996), z novějších kupříkladu Gangy New Yorku (2002). Kterého režiséra mám namysli?

  6. Jeho dvorním hercem je Robert De Niro. Svého druhého Oscara (prvního má za Kmotra 2) obdržel za vynikající ztvárnění hlavní role v režisérově snímku

  7. Mezi jeho oblíbené herce patří i Joe Pesci. Jeho herecká kreace v Mafiánech mu vynesla zaslouženého Oscara. Jak se jeho postava jmenovala?

  8. Role prostitutky Ginger v Casinu (1995) vynesla zatím jedinou oscarovou nominaci herečce, která je považovaná za sexsymbol 90-tých let. Vzpomenete si na její jméno?

  9. Roli lupiče a gangstera si ve filmu Odplata (Payback, 1999) s chutí střihl i populární herec, který se v Hollywoodu prosadil i jako režisér. Jistě pro Vás nebude obtížné označit správné jméno.

  10. Postava, kterou ztvárnil, Porter, byl okraden parťákem o určitý finanční obnos, který se rozhodne stůj co stůj dostat zpátky. Vzpomenete si na onu sumičku?

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog
Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah