Testi.cz > Ostatní > Vaše testy > STARDANCE…když hvězdy tančí 19 – r. 2019

test STARDANCE…když hvězdy tančí 19 – r. 2019 (Vaše testy)

    Autor: carmen.18 (662vlož. 2335vyzk.+25%ø) ... vloženo 18.12.2019
Test vyzkoušen 66 krát, průměrný výsledek je 68.3%.
U některých otázek může být více odpovědí správných, zaškrtněte všechny.
 1. Kolikátý ročník taneční soutěže StarDance (=SD) proběhl v r. 2019?

 2. Z kolika soutěžních večerů se skládala taneční soutěž StarDance v r. 2019?

 3. Na fotografii č.1 jsou všichni finalisté letošní taneční soutěže StarDance. Jakým písmenem je označen taneční pár, který se stal králem a královnou tanečního parketu v soutěži SD v r. 2019?
  Na fotografii č.1 jsou všichni finalisté letošní taneční soutěže StarDance. Jakým písmenem je označen taneční pár, který se stal králem a královnou tanečního parketu v soutěži SD v r. 2019? (náhled)

 4. Který taneční pár je na fotografii č.2?
  Který taneční pár je na fotografii č.2? (náhled)

 5. Jaký taneční pár je na obrázku č.3?
  Jaký taneční pár je na obrázku č.3? (náhled)

 6. Ve kterém sportu vynikala tanečnice na fotografii č.3?

 7. Na obrázku č.4 je taneční pár:
  Na obrázku č.4 je taneční pár: (náhled)

 8. Který taneční pár je na fotografii č.5?
  Který taneční pár je na fotografii č.5? (náhled)

 9. Ve 4. soutěžním „pohádkovém“ večeru tančily páry na melodie a hity ze slavných pohádek. Taneční pár na fotografii č.5 zatančil na píseň z filmové pohádky:

 10. Moderátoři v průběhu soutěžních večerů prozradili na tanečníky i některé zajímavosti z jejich osobního života. Např. na tanečnici na fotografii č.5 prozradili, ve kterém městě se narodila, vyrůstala, chodila do tanečních a nakonec odsud odešla do Prahy na studie. Jak se jmenuje středočeské město, ve kterém prožila tanečnice na fotografii č.5 své dětství a mládí?

 11. Jaký taneční pár je na fotografii č.6?
  Jaký taneční pár je na fotografii č.6? (náhled)

 12. Jak se jmenuje vlastním jménem písničkář a tanečník z fotografie č.6. který vystupuje pod uměleckým jménem Xindl X?

 13. Jaký taneční pár je na fotografii č.7?
  Jaký taneční pár je na fotografii č.7? (náhled)

 14. Který taneční pár je na fotografii č.8?
  Který taneční pár je na fotografii č.8? (náhled)

 15. Další zajímavostí, kterou moderátor prozradil, byly blížící se narozeniny tanečníka na fotografii č.8. Který den oslaví tanečník na fotografii č.8 své narozeniny?

 16. Na č.9 je taneční obrázku pár:
  Na č.9 je taneční obrázku pár: (náhled)

 17. Který taneční pár je na obrázku č.10?
  Který taneční pár je na obrázku č.10? (náhled)

 18. Na fotografii č.11 je taneční pár:
  Na fotografii č.11 je taneční pár: (náhled)

 19. Kromě herců, zpěváků, modelek, moderátorů a sportovců, kteří patří tradičně k celebritám taneční soutěže SD, byli v letošní řadě i tanečníci a tanečnice nezvyklých profesí - např. slavný rybář nebo youtuber. Čím je (byla) tanečnice na fotografii č.11?

 20. Sedmý soutěžní večer SD se již tradičně stal večerem benefičním. Tento večer, v jehož průběhu přispívají sponzoři a televizní diváci prostřednictvím dárcovských SMS na charitu, taneční páry zatančily speciální choreografie společně s těmi, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Čtveřici tanečníků, jak můžete vidět na fotografii č.12, doplnili i někteří bývalí soutěžící, kteří se vrátili na taneční parket. Z níže uvedených tanečnic a tanečníků z minulých ročníků SD označte 5, kteří doplnili letošní soutěžní čtveřice:
  Sedmý soutěžní večer SD se již tradičně stal večerem benefičním. Tento večer, v jehož průběhu přispívají sponzoři a televizní diváci prostřednictvím dárcovských SMS na charitu, taneční páry zatančily speciální choreografie společně s těmi, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Čtveřici tanečníků, jak můžete vidět na fotografii č.12, doplnili i někteří bývalí soutěžící, kteří se vrátili na taneční parket. Z níže uvedených tanečnic a tanečníků z minulých ročníků SD označte 5, kteří doplnili letošní soutěžní čtveřice: (náhled)

 21. Letos v porotě SD zasedli dva noví porotci, profesionální tanečníci, kteří se v minulosti zúčastnili SD jako soutěžící. Jedním z nich byl tanečník Jan Tománek, na obrázku č.13 – 3. zleva. S kterými tanečními partnerkami tvořil taneční pár v minulých ročnících soutěže SD?
  Letos v porotě SD zasedli dva noví porotci, profesionální tanečníci, kteří se v minulosti zúčastnili SD jako soutěžící. Jedním z nich byl tanečník Jan Tománek, na obrázku č.13 – 3. zleva. S kterými tanečními partnerkami tvořil taneční pár v minulých ročnících soutěže SD? (náhled)

 22. Tance se zařazují do 3 základních skupin – 1. standartní tance, 2. latinsko-americké tance a 3. společenské tance. V průběhu taneční soutěže SD předvedly taneční páry několik tanců standartních i latinsko-amerických. Z níže uvedených tanců označte všechny tance STANDARTNÍ:

 23. A nyní nastal čas si udělat malý výlet do minulých ročníků StarDance. Označte všechny tanečníky - celebrity, kteří se se svými profesionálními tanečními partnerkami protančili až do finále a stali se králi tanečního parketu soutěže SD:

 24. K taneční soutěži SD neodmyslitelně patří i krásné taneční kostýmy. Na obrázku č.14 je jeden z nich. Která tanečnice tančila v těchto šatech?
  K taneční soutěži SD neodmyslitelně patří i krásné taneční kostýmy. Na obrázku č.14 je jeden z nich. Která tanečnice tančila v těchto šatech? (náhled)

 25. Na fotografii č.15 je další krásný taneční kostým. Která tanečnice tančila v těchto šatech?
  Na fotografii č.15 je další krásný taneční kostým. Která tanečnice tančila v těchto šatech? (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah