Testi.cz > Filmy a seriály > Seriály > SERIÁLOVÉ DVOJICE 1 – Ano/Ne

test SERIÁLOVÉ DVOJICE 1 – Ano/Ne (Seriály)

    Autor: carmen.18 (634vlož. 2270vyzk.+25%ø) ... vloženo 18.2.2020
Test vyzkoušen 84 krát, průměrný výsledek je 66.4%.
Tento obrázkový poznávací test představuje seriálové dvojice ze známých českých i zahraničních seriálů.
Odpověď ANO označte pouze v případě, že vše - jména obou postav z dvojice i název seriálu jsou uvedeny správně. Pokud jméno postavy nebo název seriálu bude uveden nesprávně, popř. bude nesprávné označení v obou případech, zvolte odpověď NE.
Přeji hodně úspěchů při poznávání. :-)
 1. Je na fotografii č.1 policejní komisař Alexander Brandtner a jeho policejní pes Rex ze seriálu „Komisař Rex“?
  Je na fotografii č.1 policejní komisař Alexander Brandtner a jeho policejní pes Rex ze seriálu „Komisař Rex“? (náhled)

 2. Jsou na obrázku č.2 novomanželé Alena (dříve Rytířová) a Čestmír Mázlovi ze seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2“?
  Jsou na obrázku č.2 novomanželé Alena (dříve Rytířová) a Čestmír Mázlovi ze seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2“? (náhled)

 3. Je na obrázku č.3 zamilovaný pár - majitelka statku a rodinného penzionu s hospůdkou Týna Popelková a spolumajitel developerské společnosti Marek Linhart ze seriálu „Slunečná“?
  Je na obrázku č.3 zamilovaný pár - majitelka statku a rodinného penzionu s hospůdkou Týna Popelková a spolumajitel developerské společnosti Marek Linhart ze seriálu „Slunečná“? (náhled)

 4. Jsou na obrázku č.4 kolegové kuchaři a kamarádi Jan Bureš - „Burák" (vlevo) a Michal Beneš - „Mike“ (vpravo) ze seriálu „Ohnivý kuře“?
  Jsou na obrázku č.4 kolegové kuchaři a kamarádi Jan Bureš - „Burák" (vlevo) a Michal Beneš - „Mike“ (vpravo) ze seriálu „Ohnivý kuře“? (náhled)

 5. Jsou na obrázku č.5 manželé Frank a Carol Lambertovi z rodinného seriálu „Krok za krokem“?
  Jsou na obrázku č.5 manželé Frank a Carol Lambertovi z rodinného seriálu „Krok za krokem“? (náhled)

 6. Jsou na obrázku č.6 vrchní kriminální komisaři oddělení dálniční policie Semir Gerkhan a Jan Richter ze seriálu "Kobra 11"?
  Jsou na obrázku č.6 vrchní kriminální komisaři oddělení dálniční policie Semir Gerkhan a Jan Richter ze seriálu "Kobra 11"? (náhled)

 7. Jsou na fotografii č.7 kolegové, lékaři z kamenické nemocnice a manželé Táňa a Patrik Márovi ze seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2"?
  Jsou na fotografii č.7 kolegové, lékaři z kamenické nemocnice a manželé Táňa a Patrik Márovi ze seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2"? (náhled)

 8. Je na fotografii č.8 MUDr. Michaela Quinnová a její manžel Byron Sully ze seriálu „Doktorka Quinnová“?
  Je na fotografii č.8 MUDr. Michaela Quinnová a její manžel Byron Sully ze seriálu „Doktorka Quinnová“? (náhled)

 9. Jsou na fotografii č.9 manželé Hektor a Klára Nerudných, členové rodiny majitele činžovního domu ze seriálu „Byl jednou jeden dům"?
  Jsou na fotografii č.9 manželé Hektor a Klára Nerudných, členové rodiny majitele činžovního domu ze seriálu „Byl jednou jeden dům"? (náhled)

 10. Je na obrázku č.10 bývalý detektiv z oddělení vražd a soukromý konzultant San Francisské policie Adrian Monk a jeho ošetřovatelka Sharona Flemingová ze seriálu "Můj přítel Monk“?
  Je na obrázku č.10 bývalý detektiv z oddělení vražd a soukromý konzultant San Francisské policie Adrian Monk a jeho ošetřovatelka Sharona Flemingová ze seriálu "Můj přítel Monk“? (náhled)

 11. Je na fotografii č.11 státní návladní Benjamin McCabe a jeho vyšetřovatel Jake Styles ze seriálu "Big Ben"?
  Je na fotografii č.11 státní návladní Benjamin McCabe a jeho vyšetřovatel Jake Styles ze seriálu "Big Ben"? (náhled)

 12. Jsou na fotografii č.12 manželé Sarah a William Whitfieldovi z minisérie „Klenoty“?
  Jsou na fotografii č.12 manželé Sarah a William Whitfieldovi z minisérie „Klenoty“? (náhled)

 13. Jsou na obrázku č.13 maminka a tatínek Kudrnovi z rodinného seriálu "Ranč U Zelené sedmy"?
  Jsou na obrázku č.13 maminka a tatínek Kudrnovi z rodinného seriálu "Ranč U Zelené sedmy"? (náhled)

 14. Jsou na fotografii č.14 novomanželé Irena, rozená Valentová a Hans von Lippi ze seriálu „První republika"?
  Jsou na fotografii č.14 novomanželé Irena, rozená Valentová a Hans von Lippi ze seriálu „První republika"? (náhled)

 15. Jsou na fotografii č.15 upíři Katherine Pierce a Stefan Salvatore ze seriálu „Upíří deníky"?
  Jsou na fotografii č.15 upíři Katherine Pierce a Stefan Salvatore ze seriálu „Upíří deníky"? (náhled)

 16. Je na obrázku č.16 matka Lorelai Gilmorová se svojí dcerou Lorelai Leigh ze seriálu "Gilmorova děvčata"?
  Je na obrázku č.16 matka Lorelai Gilmorová se svojí dcerou Lorelai Leigh ze seriálu "Gilmorova děvčata"? (náhled)

 17. Jsou na fotografii č.17 policejní komisaři Mehmet Özakin (vpravo) a Mustafa Tombul (vlevo) z krimi seriálu "Vraždy na Bosporu"?
  Jsou na fotografii č.17 policejní komisaři Mehmet Özakin (vpravo) a Mustafa Tombul (vlevo) z krimi seriálu "Vraždy na Bosporu"? (náhled)

 18. Jsou na fotografii č.18 snoubenci - ženich detektiv William Murdoch a nevěsta lékařka Julia Ogdenová ze seriálu "Případy detektiva Murdocha“?
  Jsou na fotografii č.18 snoubenci - ženich detektiv William Murdoch a nevěsta lékařka Julia Ogdenová ze seriálu "Případy detektiva Murdocha“? (náhled)

 19. Jsou na obrázku č.19 kolegové, speciální agenti FBI Maggie Bellová a David Scott ze seriálu „F.B.I.“?
  Jsou na obrázku č.19 kolegové, speciální agenti FBI Maggie Bellová a David Scott ze seriálu „F.B.I.“? (náhled)

 20. Je na obrázku č.20 poručík newyorské policie James Dempsey, který přiletěl v rámci výměnného programu do Londýna, aby zde pracoval ve zvláštním oddělení a seržantka Harriet Makepeaceová, která mu byla přidělena jako jeho parťák ze seriálu „Dempsey a Makepeaceová“?
  Je na obrázku č.20 poručík newyorské policie James Dempsey, který přiletěl v rámci výměnného programu do Londýna, aby zde pracoval ve zvláštním oddělení a seržantka Harriet Makepeaceová, která mu byla přidělena jako jeho parťák ze seriálu „Dempsey a Makepeaceová“? (náhled)

 21. Je na fotografii č.21 mladý lékař Martin Arrowsmith a jeho manželka, ošetřovatelka Leora, rozená Tozerová z miniserie "Arrrowsmith"?
  Je na fotografii č.21 mladý lékař Martin Arrowsmith a jeho manželka, ošetřovatelka Leora, rozená Tozerová z miniserie "Arrrowsmith"? (náhled)

 22. Jsou na fotografii č.22 manželé - Boran, vůdce rodu Gencových a jeho vzdělaná a pokroková manželka Sila Gencovi ze seriálu „Moc osudu“?
  Jsou na fotografii č.22 manželé - Boran, vůdce rodu Gencových a jeho vzdělaná a pokroková manželka Sila Gencovi ze seriálu „Moc osudu“? (náhled)

 23. Jsou na obrázku č.23 spolupracovníci spisovatel Viktor Armín a studentka historie Lenka Šímová z minisérie „Ztracená brána“?
  Jsou na obrázku č.23 spolupracovníci spisovatel Viktor Armín a studentka historie Lenka Šímová z minisérie „Ztracená brána“? (náhled)

 24. Jsou na fotografii č.24 snoubenci – majitelka módního salonu lady Beatrice Eliottová a majitel textilní továrny lord Edward Montford ze seriálu „Salon Eliott“?
  Jsou na fotografii č.24 snoubenci – majitelka módního salonu lady Beatrice Eliottová a majitel textilní továrny lord Edward Montford ze seriálu „Salon Eliott“? (náhled)

 25. Jsou na obrázku č.25 nejlepší přátelé a spolubydlící žijící v New Yorku - on právník, gay Will Truman, ona designerka Grace Adlerová, které se rozpadl vztah s jejím snoubencem ze seriálu „Will a Grace“?
  Jsou na obrázku č.25 nejlepší přátelé a spolubydlící žijící v New Yorku - on právník, gay Will Truman, ona designerka Grace Adlerová, které se rozpadl vztah s jejím snoubencem ze seriálu „Will a Grace“? (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah