Testi.cz > Kultura a knihy > Knihy > Star Wars Poznej Sitha

test Star Wars Poznej Sitha (Knihy)

    Autor: hujiklop (1vlož. 52vyzk.+7%ø) ... vloženo 2.9.2013
Test vyzkoušen 224 krát, průměrný výsledek je 56.7%.
Tento test je pro trochu zasvěcenější lidi do vesmíru Star wars. Je trochu obtížnější, kdo vyděl jenom filmy tak to asi nedokáže to z popisů dobře odhadnou, takže ať Síla stojí s Vámi.
  1. Byl největším bojovníkem své doby. Kombinoval elitní výcvik Orsiské akademie s bojovým stylem Teräs Käsi a šermířskými technikami Nïman, Jar’Kai a Dun Möch. Zemřel rukou Jediho kvůli své Pýše.

  2. Poznal že Sithské Impérium své doby upadá do zkázy a proto vyvolal galaktický konflikt proti Republice a Jediům. Ovšem Jediové ho porazily i z jeho armádou a on uprchl na měsíc plynného obra kde postavil chrámy. Jako duch svedl spoustu Jediů na temnou stranu.

  3. Přišel z úplnou reformací Sithského řádu a vytvořil Pravidlo dvou. Zemřel rukou své padavanky.

  4. Jako Jedi často podléhal hněvu a dalo by se říci, že jeho osud vždy bylo stát se Sithem. Byl železnou rukou a pobil hodně Jediů. Když chtěl jeho mistr zabít jeho syna, vrátil se na cestu Jediho a svého mistra zabil. Ukončil tím dokonalý Sithský řád.

  5. Jako Jedi bojoval ve významném galaktickém konfliktu a pronásledoval nepřítele až do Neznámých oblastí. Vrátil se jako Sith s nezměrnou silou a začal válku proti republice. Ale jeho učeedník ho zradil, on se stal znovu Jediem a svého bývalého učedníka zabil.

  6. Měl mnoho učedníků a shromáždil mnoho Superzbraní. Zabil ho jeden z jeho učedníků ale jeho vlivu se Galaxie nikdy úplně nezbavila.

  7. Jedi z jedné z bohatých rodin na Serennu. Snažil se najít a dokázat existenci Sithů, ale když ho našel nechal se zlákat a stal se Sithem. Jeho nový mistr ho ovšem po čase zradil a využil k tomu aby získal lepšího učedníka.

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah