Testi.cz > Filmy a seriály > Filmy > FILMOVÉ POSTAVY 2 – Ano/Ne

test FILMOVÉ POSTAVY 2 – Ano/Ne (Filmy)

    Autor: carmen.18 (582vlož. 2082vyzk.+25%ø) ... vloženo 22.2.2021
Test vyzkoušen 63 krát, průměrný výsledek je 71.5%.
Tento obrázkový poznávací test představuje filmové postavy ze známých českých i zahraničních filmů.
Odpověď ANO označte pouze v případě, že vše - jméno postavy i název filmu jsou uvedeny správně. Pokud jméno postavy nebo název filmu bude uveden nesprávně, popř. bude nesprávné označení v obou případech, zvolte odpověď NE.
Přeji hodně úspěchů při poznávání. :-)
 1. Je na fotografii č.1 mírumilovný indián Vinnetou, statečný a spravedlivý náčelník Apačů z kmene Mescalero, přítel a pokrevní bratr Old Shatterhanda z filmu "Vinnetou"?
  Je na fotografii č.1 mírumilovný indián Vinnetou, statečný a spravedlivý náčelník Apačů z kmene Mescalero, přítel a pokrevní bratr Old Shatterhanda z filmu "Vinnetou"? (náhled)

 2. Je na fotografii č.2 egyptská královna Kleopatra z velkofilmu „Kleopatra“?
  Je na fotografii č.2 egyptská královna Kleopatra z velkofilmu „Kleopatra“? (náhled)

 3. Je na obrázku č.3 čestný šlechtic Lagardere, skvělý šermíř, věrný přítel vévody Philippa de Nevers a ochránce jeho dcery Aurory z filmu "Hrbáč"?
  Je na obrázku č.3 čestný šlechtic Lagardere, skvělý šermíř, věrný přítel vévody Philippa de Nevers a ochránce jeho dcery Aurory z filmu "Hrbáč"? (náhled)

 4. Je na fotografii č.4 holywoodská hvězda a držitelka Oscara, americká herečka Grace Kellyová, která se na vrcholu slávy vzdala své úspěšné kariéry, aby se mohla provdat za monackého knížete Rainiera III. a stala se tak monackou kněžnou ve filmu „Grace, kněžna monacká“?
  Je na fotografii č.4 holywoodská hvězda a držitelka Oscara, americká herečka Grace Kellyová, která se na vrcholu slávy vzdala své úspěšné kariéry, aby se mohla provdat za monackého knížete Rainiera III. a stala se tak monackou kněžnou ve filmu „Grace, kněžna monacká“? (náhled)

 5. Je na obrázku č.5 ctihodný a zámožný Don Diego de la Vega, který jako legendární hrdina Zorro byl zastáncem chudých a bojoval proti bezpráví a na sklonku svého života si vychoval svého nástupce ve filmu "Zorro: Tajemná tvář"?
  Je na obrázku č.5 ctihodný a zámožný Don Diego de la Vega, který jako legendární hrdina Zorro byl zastáncem chudých a bojoval proti bezpráví a na sklonku svého života si vychoval svého nástupce ve filmu "Zorro: Tajemná tvář"? (náhled)

 6. Je na obrázku č.6 královna Genovie a babička studentky a korunní princezny Mii Thermopolisové Claire Gremaldi z filmu „Deník princezny 2: Královské povinnosti“?
  Je na obrázku č.6 královna Genovie a babička studentky a korunní princezny Mii Thermopolisové Claire Gremaldi z filmu „Deník princezny 2: Královské povinnosti“? (náhled)

 7. Je na fotografii č.7 krasobruslařská hvězda v kategorii mužů Chazz Michael Michaels z filmu "Ledově ostří"?
  Je na fotografii č.7 krasobruslařská hvězda v kategorii mužů Chazz Michael Michaels z filmu "Ledově ostří"? (náhled)

 8. Je nevěsta na fotografii č.8 Annie Banksová, dcera starostlivého otce George Bankse z filmu "Hlava rodiny"?
  Je nevěsta na fotografii č.8 Annie Banksová, dcera starostlivého otce George Bankse z filmu "Hlava rodiny"? (náhled)

 9. Je na obrázku č.9 bývalý námořní důstojník Edmond Dantés, který byl neprávem uvězněn v pevnosti If a když se po mnoha letech dostal na svobodu a přišel k obrovskému bohatství, tak pod jménem Hrabě Monte Christo pomohl těm, kteří to potřebovali a pomstil se všem, kteří zavinili roky jeho utrpení ve vězení i to, že ztratil svoji velkou lásku ve filmové sérii „Hrabě Monte Christo“?
  Je na obrázku č.9 bývalý námořní důstojník Edmond Dantés, který byl neprávem uvězněn v pevnosti If a když se po mnoha letech dostal na svobodu a přišel k obrovskému bohatství, tak pod jménem Hrabě Monte Christo pomohl těm, kteří to potřebovali a pomstil se všem, kteří zavinili roky jeho utrpení ve vězení i to, že ztratil svoji velkou lásku ve filmové sérii „Hrabě Monte Christo“? (náhled)

 10. Je na fotografii č.10 krásná a bohatá dědička velkého jmění po americkém dědečkovi Linnet Doylová, rozená Ridgewayová, která se provdala za snoubence své přítelkyně Jacqueline a odjela s manželem na líbánky do Egypta ve filmu „Smrt na Nilu“?
  Je na fotografii č.10 krásná a bohatá dědička velkého jmění po americkém dědečkovi Linnet Doylová, rozená Ridgewayová, která se provdala za snoubence své přítelkyně Jacqueline a odjela s manželem na líbánky do Egypta ve filmu „Smrt na Nilu“? (náhled)

 11. Je na fotografii č.11 bohatý a pohledný podnikatel Edward Lewis, který se zamiluje do prostitutky z hlavního holywoodského bulváru Vivian Wardové z filmu „Pretty Woman“?
  Je na fotografii č.11 bohatý a pohledný podnikatel Edward Lewis, který se zamiluje do prostitutky z hlavního holywoodského bulváru Vivian Wardové z filmu „Pretty Woman“? (náhled)

 12. Je na fotografii č.12 francouzská královna Anna Rakouská, matka krále Ludvíka XIV. a jeho bratra Filipa z historického filmu "Muž se železnou maskou"?
  Je na fotografii č.12 francouzská královna Anna Rakouská, matka krále Ludvíka XIV. a jeho bratra Filipa z historického filmu "Muž se železnou maskou"? (náhled)

 13. Je na obrázku č.13 klavírní virtuóz a skladatel obletovaný ženami Arne Brant z romantického filmu „Rukavička“?
  Je na obrázku č.13 klavírní virtuóz a skladatel obletovaný ženami Arne Brant z romantického filmu „Rukavička“? (náhled)

 14. Je na obrázku č.14 prodavačka v bufetu Blanka, přítelkyně automechanika Františka Koudelky z filmu "Jáchyme, hoď ho do stroje!"
  Je na obrázku č.14 prodavačka v bufetu Blanka, přítelkyně automechanika Františka Koudelky z filmu "Jáchyme, hoď ho do stroje!" (náhled)

 15. Je mladý muž na fotografii č.15 Alejandro Murrieta, z kterého se po výcviku původního zastánce chudých dona Diega de la Vegy stane nový Zorro z filmu „Zorro: Tajemná tvář“?
  Je mladý muž na fotografii č.15 Alejandro Murrieta, z kterého se po výcviku původního zastánce chudých dona Diega de la Vegy stane nový Zorro z filmu „Zorro: Tajemná tvář“? (náhled)

 16. Je na fotografii č.16 poslední královna z rodu Přemyslovců, manželka krále Jana Lucemburského a matka krále Karla IV. Eliška Přemyslovna z filmu „Poslední královna“?
  Je na fotografii č.16 poslední královna z rodu Přemyslovců, manželka krále Jana Lucemburského a matka krále Karla IV. Eliška Přemyslovna z filmu „Poslední královna“? (náhled)

 17. Je na fotografii č.17 ovdovělý otec 7 dětí, námořní kapitán Georg Ludwig von Trapp z hudebního filmu "Za zvuků hudby"?
  Je na fotografii č.17 ovdovělý otec 7 dětí, námořní kapitán Georg Ludwig von Trapp z hudebního filmu "Za zvuků hudby"? (náhled)

 18. Je na fotografii č.18 mladá americká ctižádostivá novinářka Amber Moorová, která byla těsně před Vánocemi vyslána za účelem napsání reportáže do království Aldovia na tiskovou konferenci lehkomyslného korunního prince Richarda, který má po smrti svého otce nastoupit na trůn – z filmu „Vánoční princ“?
  Je na fotografii č.18 mladá americká ctižádostivá novinářka Amber Moorová, která byla těsně před Vánocemi vyslána za účelem napsání reportáže do království Aldovia na tiskovou konferenci lehkomyslného korunního prince Richarda, který má po smrti svého otce nastoupit na trůn – z filmu „Vánoční princ“? (náhled)

 19. Je mladík na obrázku č.19 Perseus, syn boha Dia a argejské princezny Danaé z filmu "Souboj titánů"?
  Je mladík na obrázku č.19 Perseus, syn boha Dia a argejské princezny Danaé z filmu "Souboj titánů"? (náhled)

 20. Je na fotografii č.20 životní družka mořeplavce a objevitele Ameriky Kryštofa Kolumba, Beatrice z filmu „Kryštof Kolumbus“?
  Je na fotografii č.20 životní družka mořeplavce a objevitele Ameriky Kryštofa Kolumba, Beatrice z filmu „Kryštof Kolumbus“? (náhled)

 21. Je na obrázku č.21 ovdovělý architekt Sam Baldwin, kterého jeho 8-letý syn Jonáš přemluví, aby se prostřednictvím rozhlasového pořadu, který poslouchají převážně ženy, pokusil najít novou partnerku a synkovi matku z filmu „Samotář v Seattlu“?
  Je na obrázku č.21 ovdovělý architekt Sam Baldwin, kterého jeho 8-letý syn Jonáš přemluví, aby se prostřednictvím rozhlasového pořadu, který poslouchají převážně ženy, pokusil najít novou partnerku a synkovi matku z filmu „Samotář v Seattlu“? (náhled)

 22. Je na fotografii č.22 mladá vdova Hester Prynneová, která přijela do Ameriky začít nový život, zamilovala se do pastora, měla s ním dítě a společnost jí odsoudila za nemravný život ve filmu „Šarlatové písmeno“?
  Je na fotografii č.22 mladá vdova Hester Prynneová, která přijela do Ameriky začít nový život, zamilovala se do pastora, měla s ním dítě a společnost jí odsoudila za nemravný život ve filmu „Šarlatové písmeno“? (náhled)

 23. Je na obrázku č.23 mocný král, dobyvatel a slavný vojevůdce Alexander Veliký – Makedonský z filmu „Alexander Veliký“?
  Je na obrázku č.23 mocný král, dobyvatel a slavný vojevůdce Alexander Veliký – Makedonský z filmu „Alexander Veliký“? (náhled)

 24. Je na obrázku č.24 vyučená cukrářka a tlumočnice amerických vojáků Anna Zofová z filmu „Vůně vanilky“?
  Je na obrázku č.24 vyučená cukrářka a tlumočnice amerických vojáků Anna Zofová z filmu „Vůně vanilky“? (náhled)

 25. Je na fotografii č.25 italský vinař Matteo Bertolucci, který se se svou dávnou láskou Angličankou Claire Smithovou setkal po 50 letech ve filmu „Dopisy pro Julii“?
  Je na fotografii č.25 italský vinař Matteo Bertolucci, který se se svou dávnou láskou Angličankou Claire Smithovou setkal po 50 letech ve filmu „Dopisy pro Julii“? (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah