Testi.cz > Filmy a seriály > Filmy > FILMOVÉ DVOJICE 2 – Ano/Ne

test FILMOVÉ DVOJICE 2 – Ano/Ne (Filmy)

    Autor: carmen.18 (589vlož. 2106vyzk.+25%ø) ... vloženo 28.2.2021
Test vyzkoušen 70 krát, průměrný výsledek je 72.5%.
Tento obrázkový poznávací test představuje filmové dvojice ze známých českých i zahraničních filmů.
Odpověď ANO označte pouze v případě, že vše - jména obou postav z dvojice i název filmu jsou uvedeny správně. Pokud jméno postavy nebo název filmu bude uveden nesprávně, popř. bude nesprávné označení v obou případech, zvolte odpověď NE.
Přeji hodně úspěchů při poznávání. :-)
 1. Jsou na obrázku č.1 manželé – syn plukovníka velícího vojenské pevnosti, poručík Robert Merril a Ribana, dcera náčelníka indiánského kmene Assiniboinů z filmu „Vinnetou – Rudý gentleman“?
  Jsou na obrázku č.1 manželé – syn plukovníka velícího vojenské pevnosti, poručík Robert Merril a Ribana, dcera náčelníka indiánského kmene Assiniboinů z filmu „Vinnetou – Rudý gentleman“? (náhled)

 2. Je na obrázku č.2 taneční pár – 17-letá studentka Frances Housemanová, přezdívaná „Baby“ a instruktor tance v horském hotelu pro bohatší klientelu Johnny Castle z filmu „Hříšný tanec“?
  Je na obrázku č.2 taneční pár – 17-letá studentka Frances Housemanová, přezdívaná „Baby“ a instruktor tance v horském hotelu pro bohatší klientelu Johnny Castle z filmu „Hříšný tanec“? (náhled)

 3. Je na obrázku č.3 bohatý a pohledný podnikatel Edward Davis, který se zamiluje do prostitutky z hlavního holywoodského bulváru Vivian Wilsonové z filmu „Pretty Woman“?
  Je na obrázku č.3 bohatý a pohledný podnikatel Edward Davis, který se zamiluje do prostitutky z hlavního holywoodského bulváru Vivian Wilsonové z filmu „Pretty Woman“? (náhled)

 4. Je na fotografii č.4 zamilovaný pár – psycholožka Doubravka a bývalý traktorista Honza Macháček, který protože přišel o řidičský průkaz, pase družstevní krávy z filmu „Léto s kovbojem“?
  Je na fotografii č.4 zamilovaný pár – psycholožka Doubravka a bývalý traktorista Honza Macháček, který protože přišel o řidičský průkaz, pase družstevní krávy z filmu „Léto s kovbojem“? (náhled)

 5. Je na obrázku č.5 dvojice zamilovaných – Angelika Sancé de Monteloup a její přítel Nicolas z filmu „Báječná Angelika“?
  Je na obrázku č.5 dvojice zamilovaných – Angelika Sancé de Monteloup a její přítel Nicolas z filmu „Báječná Angelika“? (náhled)

 6. Jsou na fotografii č.6 rodiče nevěsty Annie – George a Nina Banksovi z filmu „Hlava rodiny“?
  Jsou na fotografii č.6 rodiče nevěsty Annie – George a Nina Banksovi z filmu „Hlava rodiny“? (náhled)

 7. Je na fotografii č.7 císařská manželská dvojice – císař Franz Josef I. a císařovna Alžběta Bavorská, zvaná „Sissi“ ve filmu „Sissi, osudová léta císařovny“?
  Je na fotografii č.7 císařská manželská dvojice – císař Franz Josef I. a císařovna Alžběta Bavorská, zvaná „Sissi“ ve filmu „Sissi, osudová léta císařovny“? (náhled)

 8. Jsou na fotografii č.8 čivaví manželé Chloe a Papi z filmu „Čivava z Beverly Hills 2“?
  Jsou na fotografii č.8 čivaví manželé Chloe a Papi z filmu „Čivava z Beverly Hills 2“? (náhled)

 9. Je na obrázku č.9 malý podvodníček Thomas Jefferson Johnson, který se rozhodl využít podobnosti svého jména se jménem zesnulého kongresmana Jeffa Johnsona a pod tímto jménem a za vydatné pomoci svého kamaráda Kevina Rowella, s kterým je na obrázku a z kterého udělal šéfa své volební kampaně, zahájil cestu do amerického kongresu, do kterého byl skutečně zvolen ve filmu „Dokonalý gentleman“?
  Je na obrázku č.9 malý podvodníček Thomas Jefferson Johnson, který se rozhodl využít podobnosti svého jména se jménem zesnulého kongresmana Jeffa Johnsona a pod tímto jménem a za vydatné pomoci svého kamaráda Kevina Rowella, s kterým je na obrázku a z kterého udělal šéfa své volební kampaně, zahájil cestu do amerického kongresu, do kterého byl skutečně zvolen ve filmu „Dokonalý gentleman“? (náhled)

 10. Jsou na fotografii č.10 manažerka reklamní agentury Kate McKayová a romantický návštěvník z 19. století Leopold Mountbatten, vévoda z Albany z filmu „Kate a Leopold“?
  Jsou na fotografii č.10 manažerka reklamní agentury Kate McKayová a romantický návštěvník z 19. století Leopold Mountbatten, vévoda z Albany z filmu „Kate a Leopold“? (náhled)

 11. Je na fotografii č.11 nerozlučná dvojice přátel – zlatokop, hledající ve zlatonosné řece Yukon zlato, Jack Carey a jeho věrný psí přítel Bílý Tesák z filmu "Návrat Bílého Tesáka"?
  Je na fotografii č.11 nerozlučná dvojice přátel – zlatokop, hledající ve zlatonosné řece Yukon zlato, Jack Carey a jeho věrný psí přítel Bílý Tesák z filmu "Návrat Bílého Tesáka"? (náhled)

 12. Jsou na fotografii č.12 novomanželé – novinář Matthew a fotografka Julia Hamiltonovi z filmu "Svatba mého nejlepšího přítele"?
  Jsou na fotografii č.12 novomanželé – novinář Matthew a fotografka Julia Hamiltonovi z filmu "Svatba mého nejlepšího přítele"? (náhled)

 13. Jsou na obrázku č.13 El Mariachi, Mexičan, mstící se za vraždu své milenky a za svoji zmrzačenou ruku a jeho nová přítelkyně Caroline z filmu „Desperado“.
  Jsou na obrázku č.13 El Mariachi, Mexičan, mstící se za vraždu své milenky a za svoji zmrzačenou ruku a jeho nová přítelkyně Caroline z filmu „Desperado“. (náhled)

 14. Je na fotografii č.14 korunní princezna Caroline z království Gardinie a její vyvolený, zahradní architekt Christopher, s kterým se tajně zasnoubila ve filmu "Princezna v utajení"?
  Je na fotografii č.14 korunní princezna Caroline z království Gardinie a její vyvolený, zahradní architekt Christopher, s kterým se tajně zasnoubila ve filmu "Princezna v utajení"? (náhled)

 15. Jsou na fotografii č.15 majitelka malého knihkupectví s dětskou literaturou Kathleen Kellyová a majitel knižního supermarketu Joe Fox, kteří jsou v reálném životě nesmiřitelní konkurenti, ale na internetu si jako zamilovaná dvojice vyměňují láskyplné maily ve filmu „Láska přes internet“?
  Jsou na fotografii č.15 majitelka malého knihkupectví s dětskou literaturou Kathleen Kellyová a majitel knižního supermarketu Joe Fox, kteří jsou v reálném životě nesmiřitelní konkurenti, ale na internetu si jako zamilovaná dvojice vyměňují láskyplné maily ve filmu „Láska přes internet“? (náhled)

 16. Je na obrázku č.16 zamilovaný pár – katolický kněz Ralph de Bricassart a farmářova dcera Meggie Clearyová z filmové série „Ptáci v trní“?
  Je na obrázku č.16 zamilovaný pár – katolický kněz Ralph de Bricassart a farmářova dcera Meggie Clearyová z filmové série „Ptáci v trní“? (náhled)

 17. Jsou na fotografii č.17 snoubenci – nevěsta: americká novinářka Amber Moorová, která pomohla zajistit princi Richardovi královskou korunu a ženich: princ Richard, panovník království Aldovia – z filmu „Vánoční princ: Královská svatba“?
  Jsou na fotografii č.17 snoubenci – nevěsta: americká novinářka Amber Moorová, která pomohla zajistit princi Richardovi královskou korunu a ženich: princ Richard, panovník království Aldovia – z filmu „Vánoční princ: Královská svatba“? (náhled)

 18. Jsou na fotografii č.18 královna Genovie Claire Gremaldi a její vnučka, korunní princezna Mia Thermopolisová z filmu "Deník princezny 2: Královské povinnosti"?
  Jsou na fotografii č.18 královna Genovie Claire Gremaldi a její vnučka, korunní princezna Mia Thermopolisová z filmu "Deník princezny 2: Královské povinnosti"? (náhled)

 19. Jsou na obrázku č.19 manželé – herečka a režisérka Faye Price a majitel rodinné firmy a později filmový producent Ward – Thayerovi z filmu „Rodinné album“?
  Jsou na obrázku č.19 manželé – herečka a režisérka Faye Price a majitel rodinné firmy a později filmový producent Ward – Thayerovi z filmu „Rodinné album“? (náhled)

 20. Jsou na fotografii č.20 herečtí i životní partneři německý herec a režisér Günter Frühling a česká herečka Lída Baarová z filmu "Hvězdy Třetí říše“?
  Jsou na fotografii č.20 herečtí i životní partneři německý herec a režisér Günter Frühling a česká herečka Lída Baarová z filmu "Hvězdy Třetí říše“? (náhled)

 21. Jsou na obrázku č.21 manželé – americký podnikatel Clayton Andrews a jeho manželka Zoja, rozená Ossipovová, ruská kněžna, příbuzná carské rodiny, která musela emigrovat do Paříže, kde se manželé seznámili ve filmu “Zoya“?
  Jsou na obrázku č.21 manželé – americký podnikatel Clayton Andrews a jeho manželka Zoja, rozená Ossipovová, ruská kněžna, příbuzná carské rodiny, která musela emigrovat do Paříže, kde se manželé seznámili ve filmu “Zoya“? (náhled)

 22. Jsou na fotografii č.22 tajemný milionář pořádající velkolepé večírky Jay Gatsby a jeho láska, která je však provdána za záletného manžela s modrou krví Daisy Buchananová z filmu „Velký Gatsby“?
  Jsou na fotografii č.22 tajemný milionář pořádající velkolepé večírky Jay Gatsby a jeho láska, která je však provdána za záletného manžela s modrou krví Daisy Buchananová z filmu „Velký Gatsby“? (náhled)

 23. Jsou na obrázku č.23 mladí manželé Staškovi – fotografka Marie a student stavební fakulty Petr, kteří se musí vyrovnat s tragickou událostí, která těžce poznamenala jejich společný život ve filmu "Den pro mou lásku"?
  Jsou na obrázku č.23 mladí manželé Staškovi – fotografka Marie a student stavební fakulty Petr, kteří se musí vyrovnat s tragickou událostí, která těžce poznamenala jejich společný život ve filmu "Den pro mou lásku"? (náhled)

 24. Je na fotografii č.24 zamilovaná dvojice: zachránce – bohatý londýnský obchodník a cestovatel Phileas Fogg, který se v pánském klubu vsadil, že při využití všech dostupných moderních dopravních prostředků objede zeměkouli za pouhých 80 dní a zachráněná – indická princezna Aouda, která po smrti svého starého manžela měla být obětována hinduistickými mnichy při rituálním obřadu, kdy jako vdova měla být upálena na pohřební hranici spolu s tělem jejího zesnulého manžela ve filmové minisérii "Cesta kolem světa za 80 dní"?
  Je na fotografii č.24 zamilovaná dvojice: zachránce – bohatý londýnský obchodník a cestovatel Phileas Fogg, který se v pánském klubu vsadil, že při využití všech dostupných moderních dopravních prostředků objede zeměkouli za pouhých 80 dní a zachráněná – indická princezna Aouda, která po smrti svého starého manžela měla být obětována hinduistickými mnichy při rituálním obřadu, kdy jako vdova měla být upálena na pohřební hranici spolu s tělem jejího zesnulého manžela ve filmové minisérii "Cesta kolem světa za 80 dní"? (náhled)

 25. Je na obrázku č.25 zamilovaná dvojice – kulturní referentka Hana Jelínková a kapelník nově vzniklého závodního orchestru Maršovských sdružených nábytkáren Jan Toman z filmu „Hudba z Marsu“?
  Je na obrázku č.25 zamilovaná dvojice – kulturní referentka Hana Jelínková a kapelník nově vzniklého závodního orchestru Maršovských sdružených nábytkáren Jan Toman z filmu „Hudba z Marsu“? (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah