Testi.cz > Filmy a seriály > Filmy > FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ POSTAVY 5 – Ano/Ne

test FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ POSTAVY 5 – Ano/Ne (Filmy)

    Autor: carmen.18 (534vlož. 1940vyzk.+25%ø) ... vloženo 3.3.2019
Test vyzkoušen 66 krát, průměrný výsledek je 65.5%.
Tento obrázkový poznávací test představuje filmové a seriálové postavy ze známých českých i zahraničních filmů a seriálů.
Odpověď ANO označte pouze v případě, že vše - jméno postavy i název filmu/seriálu jsou uvedeny správně. Pokud jméno postavy nebo název filmu/seriálu bude uveden nesprávně, popř. bude nesprávné označení v obou případech, zvolte odpověď NE.
Přeji hodně úspěchů při poznávání.
 1. Je na fotografii č.1 taneční instruktor Johnny Castle z filmu „Hříšný tanec“?
  Je na fotografii č.1 taneční instruktor Johnny Castle z filmu „Hříšný tanec“? (náhled)

 2. Je na fotografii č.2 lékařka kamenické nemocnice MUDr. Monika Mandlová ze seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2“?
  Je na fotografii č.2 lékařka kamenické nemocnice MUDr. Monika Mandlová ze seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2“? (náhled)

 3. Je na obrázku č.3 inteligentní šimpanz Cornelius, povoláním historik a archeolog, partner šimpanzí psycholožky Ziry z filmu „Dobytí Planety opic“?
  Je na obrázku č.3 inteligentní šimpanz Cornelius, povoláním historik a archeolog, partner šimpanzí psycholožky Ziry z filmu „Dobytí Planety opic“? (náhled)

 4. Je na obrázku č.4 studentka školy West Beverly Hills High, kamarádka Brendy Walshové, krásná, ale namyšlená Kelly Taylorová ze seriálu „Beverly Hills 90210“?
  Je na obrázku č.4 studentka školy West Beverly Hills High, kamarádka Brendy Walshové, krásná, ale namyšlená Kelly Taylorová ze seriálu „Beverly Hills 90210“? (náhled)

 5. Je na fotografii č.5 špičkový osobní strážce Frank Farmer, který střeží bezpečí slavné černošské zpěvačky a herečky Rachel Marronové ve filmu „Osobní strážce“.
  Je na fotografii č.5 špičkový osobní strážce Frank Farmer, který střeží bezpečí slavné černošské zpěvačky a herečky Rachel Marronové ve filmu „Osobní strážce“. (náhled)

 6. Je nevěstou na fotografii č.6 Sophie, dcera svérázné majitelky hotýlku na řeckém ostrově Donny a neznámého otce, kterým je jeden ze tří bývalých nápadníků její matky, které si pozvala jako hosty na svoji svatbu ve filmu „Mamma mia!“?
  Je nevěstou na fotografii č.6 Sophie, dcera svérázné majitelky hotýlku na řeckém ostrově Donny a neznámého otce, kterým je jeden ze tří bývalých nápadníků její matky, které si pozvala jako hosty na svoji svatbu ve filmu „Mamma mia!“? (náhled)

 7. Je na fotografii č.7 šéf oddělení vražd vídeňské kriminálky a nový Rexův páníček Alexander Brandtner ze seriálu „Komisař Rex“?
  Je na fotografii č.7 šéf oddělení vražd vídeňské kriminálky a nový Rexův páníček Alexander Brandtner ze seriálu „Komisař Rex“? (náhled)

 8. Je na fotografii č.8 hraběnka Angelika de Peyrac ve filmu „Angelika a sultán“?
  Je na fotografii č.8 hraběnka Angelika de Peyrac ve filmu „Angelika a sultán“? (náhled)

 9. Je na obrázku č.9 pražský elitní kriminalista z oddělení vražd Petr Kraj ze seriálu „Temný kraj“?
  Je na obrázku č.9 pražský elitní kriminalista z oddělení vražd Petr Kraj ze seriálu „Temný kraj“? (náhled)

 10. Je na obrázku č.10 šéfredaktorka prestižního módního časopisu Runway a nejmocnější a nejvlivnější žena módního průmyslu v New Yorku Miranda Priestlyová z filmu „Ďábel nosí Pradu“?
  Je na obrázku č.10 šéfredaktorka prestižního módního časopisu Runway a nejmocnější a nejvlivnější žena módního průmyslu v New Yorku Miranda Priestlyová z filmu „Ďábel nosí Pradu“? (náhled)

 11. Je na fotografii č.11 Jake Styles, soukromý detektiv a skvělý vyšetřovatel pracující pro státního návladního J. L. McCabea ze seriálu „Jake a Tlusťoch“?
  Je na fotografii č.11 Jake Styles, soukromý detektiv a skvělý vyšetřovatel pracující pro státního návladního J. L. McCabea ze seriálu „Jake a Tlusťoch“? (náhled)

 12. Je na fotografii č.12 sultánova favoritka, perská princezna Firuze Hatun ze seriálu „Velkolepé století“?
  Je na fotografii č.12 sultánova favoritka, perská princezna Firuze Hatun ze seriálu „Velkolepé století“? (náhled)

 13. Je na obrázku č.13 velitel městské hasičské jednotky v San Franciscu Michael O´Hallorhan z filmu „Skleněné peklo“?
  Je na obrázku č.13 velitel městské hasičské jednotky v San Franciscu Michael O´Hallorhan z filmu „Skleněné peklo“? (náhled)

 14. Je na fotografii č.15 nejmladší dcera Marie Terezie a manželka Ludvíka XVI., francouzská královna Marie Antoinetta z filmu „Marie Antoinetta“?
  Je na fotografii č.15 nejmladší dcera Marie Terezie a manželka Ludvíka XVI., francouzská královna Marie Antoinetta z filmu „Marie Antoinetta“? (náhled)

 15. Je na obrázku č.16 mladý markrabě moravský, budoucí král Karel IV. ve filmu „Hlas pro římského krále“?
  Je na obrázku č.16 mladý markrabě moravský, budoucí král Karel IV. ve filmu „Hlas pro římského krále“? (náhled)

 16. Je na obrázku č.16 hvězda ve volné drezuře koní, krásná krasojezdkyně a manželka ředitele světového cirkusu Benzini Marlena Rosenbluthová z filmu „Voda pro slony“?
  Je na obrázku č.16 hvězda ve volné drezuře koní, krásná krasojezdkyně a manželka ředitele světového cirkusu Benzini Marlena Rosenbluthová z filmu „Voda pro slony“? (náhled)

 17. Je na fotografii č.17 člen torontské policejní stanice, pokrokový detektiv, využívající při své práci moderní metody a nejnovější vědecké objevy William Murdoch ze seriálu „Případy detektiva Murdocha“?
  Je na fotografii č.17 člen torontské policejní stanice, pokrokový detektiv, využívající při své práci moderní metody a nejnovější vědecké objevy William Murdoch ze seriálu „Případy detektiva Murdocha“? (náhled)

 18. Je na fotografii č.18 královna Spojeného království Velké Británie a Irska a 1. císařovna Indie Viktorie z historického filmu „Královna Viktorie“?
  Je na fotografii č.18 královna Spojeného království Velké Británie a Irska a 1. císařovna Indie Viktorie z historického filmu „Královna Viktorie“? (náhled)

 19. Je na fotografii č.19 číšník Julio Olmeda, který hledá v hotelu svoji nezvěstnou sestru Cristinu ze seriálu „Grand hotel“?
  Je na fotografii č.19 číšník Julio Olmeda, který hledá v hotelu svoji nezvěstnou sestru Cristinu ze seriálu „Grand hotel“? (náhled)

 20. Je na obrázku č.20 Lady Cora Crawleyová, hraběnka Granthamová, manželka lorda Granthama ze seriálu „Panství Downton“?
  Je na obrázku č.20 Lady Cora Crawleyová, hraběnka Granthamová, manželka lorda Granthama ze seriálu „Panství Downton“? (náhled)

 21. Je na fotografii č.21 římský policejní komisař z oddělení vražd Lorenzo Fabbri ze seriálu „Návrat komisaře Rexe“?
  Je na fotografii č.21 římský policejní komisař z oddělení vražd Lorenzo Fabbri ze seriálu „Návrat komisaře Rexe“? (náhled)

 22. Je nevěsta na fotografii č.22 Graciela Valderrámová ze seriálu "Proviněni láskou" ?
  Je nevěsta na fotografii č.22 Graciela Valderrámová ze seriálu "Proviněni láskou" ? (náhled)

 23. Je na obrázku č.23 ošetřovatel arktických vodních zvířat v havajském Sea Life parku Henry Roth z filmu „50x a stále poprvé“?
  Je na obrázku č.23 ošetřovatel arktických vodních zvířat v havajském Sea Life parku Henry Roth z filmu „50x a stále poprvé“? (náhled)

 24. Je na obrázku č.24 sedmnáctiletá dívka Elena Gilbertová, které vstoupí do života upíři - dva bratři - Stefan, do kterého se zamiluje na první pohled a jeho bratr, tajemný Damon v seriálu „Upíří deníky"?
  Je na obrázku č.24 sedmnáctiletá dívka Elena Gilbertová, které vstoupí do života upíři - dva bratři - Stefan, do kterého se zamiluje na první pohled a jeho bratr, tajemný Damon v seriálu „Upíří deníky"? (náhled)

 25. Je na fotografii č.25 nevěrný manžel Guillermo "Willy" Montero ze seriálu „Dvě tváře lásky“?
  Je na fotografii č.25 nevěrný manžel Guillermo "Willy" Montero ze seriálu „Dvě tváře lásky“? (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah