Hlavní strana > Filmy a seriály > Filmy > FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ DVOJICE 3 – Ano/Ne

test FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ DVOJICE 3 – Ano/Ne (Filmy)

    Autor: carmen.18 (471vlož. 1771vyzk.+25%ø) ... vloženo 8.3.2019
Test vyzkoušen 55 krát, průměrný výsledek je 69.4%.
Tento obrázkový poznávací test představuje filmové a seriálové dvojice ze známých českých i zahraničních filmů a seriálů.
Odpověď ANO označte pouze v případě, že vše - jména obou postav z dvojice i název filmu nebo seriálu jsou uvedeny správně. Pokud jméno postavy nebo název filmu/seriálu bude uveden nesprávně, popř. bude nesprávné označení v obou případech, zvolte odpověď NE.
Přeji hodně úspěchů při poznávání.
 1. Je na fotografii č.1 Vinnetou, náčelník indiánského kmene Apačů a jeho sestra Nšo-či ve filmu „Vinnetou“?
  Je na fotografii č.1 Vinnetou, náčelník indiánského kmene Apačů a jeho sestra Nšo-či ve filmu „Vinnetou“? (náhled)

 2. Je na obrázku č.2 bohatý obchodník Edward Lewis a jeho přítelkyně, prostitutka Vivian Wardová z filmu „Pretty Woman“?
  Je na obrázku č.2 bohatý obchodník Edward Lewis a jeho přítelkyně, prostitutka Vivian Wardová z filmu „Pretty Woman“?  (náhled)

 3. Je na obrázku zamilovaná dvojice – Rose de Winslet, dívka cestující v luxusním apartmá, ale ve společnosti bohatých se necítila šťastná a Jack Dawson, chudý malíř, který svůj lodní lístek do kajuty 3. třídy vyhrál v pokeru z filmu „Titanic“?
  Je na obrázku zamilovaná dvojice – Rose de Winslet, dívka cestující v luxusním apartmá, ale ve společnosti bohatých se necítila šťastná a Jack Dawson, chudý malíř, který svůj lodní lístek do kajuty 3. třídy vyhrál v pokeru z filmu „Titanic“? (náhled)

 4. Jsou na obrázku č.4 policejní inspektoři – zleva: Josef Brůžek a Josef Bouše ze seriálu „Panoptikum Města pražského“?
  Jsou na obrázku č.4 policejní inspektoři – zleva: Josef Brůžek a Josef Bouše ze seriálu „Panoptikum Města pražského“? (náhled)

 5. Je na fotografii č.5 Alejandro Murrieta – Zorro a jeho manželka Elena, dcera bývalého Zorra, Diega de la Vegy z filmu „Legenda o Zorrovi“?
  Je na fotografii č.5 Alejandro Murrieta – Zorro a jeho manželka Elena, dcera bývalého Zorra, Diega de la Vegy z filmu „Legenda o Zorrovi“? (náhled)

 6. Jsou na fotografii č.6 novomanželé vrchní strážmistr Karel Arazím a květinářka Libuše Arazímová, rozená Formánková ze seriálu „Četnické humoresky“?
  Jsou na fotografii č.6 novomanželé vrchní strážmistr Karel Arazím a květinářka Libuše Arazímová, rozená Formánková ze seriálu „Četnické humoresky“? (náhled)

 7. Jsou na fotografii č.7 novomanželé MUDr. Michaela Quinnová, lékařka v Colorado Springs a Byron Sully, bývalý zlatokop, lovec, ochránce přírody a indiánů ze seriálu „Doktorka Quinnová“?
  Jsou na fotografii č.7 novomanželé MUDr. Michaela Quinnová, lékařka v Colorado Springs a Byron Sully, bývalý zlatokop, lovec, ochránce přírody a indiánů ze seriálu „Doktorka Quinnová“? (náhled)

 8. Je na fotografii č.8 nerozlučná dvojice - hluchá agentka FBI Sue Thomasová se svým asistenčním psem Leviem ze seriálu "Sue Thomas: Agentka FBI"?
  Je na fotografii č.8 nerozlučná dvojice - hluchá agentka FBI Sue Thomasová se svým asistenčním psem Leviem ze seriálu "Sue Thomas: Agentka FBI"? (náhled)

 9. Je na obrázku č.9 manželská dvojice – James, bývalý taxikář, nyní pilot soukromého letadla ve službách bohaté podnikatelky a účetní Mollie Ubriaccovi z filmu „Kdopak to mluví 3“?
  Je na obrázku č.9 manželská dvojice – James, bývalý taxikář, nyní pilot soukromého letadla ve službách bohaté podnikatelky a účetní Mollie Ubriaccovi z filmu „Kdopak to mluví 3“? (náhled)

 10. Jsou na obrázku č.10 lékař a horský záchranář MUDr. Martin Gruber a právnička Anne Meierlingová ze seriálu „Doktor z hor: Nové příběhy“?
  Jsou na obrázku č.10 lékař a horský záchranář MUDr. Martin Gruber a právnička Anne Meierlingová ze seriálu „Doktor z hor: Nové příběhy“? (náhled)

 11. Jsou na fotografii č.11 novomanželé – studentka medicíny, Američanka Paige Morganová a dánský korunní princ Magnus z filmu „Princ a já 2: Královská svatba“?
  Jsou na fotografii č.11 novomanželé – studentka medicíny, Američanka Paige Morganová a dánský korunní princ Magnus z filmu „Princ a já 2: Královská svatba“? (náhled)

 12. Je na fotografii č.12 císařská manželská dvojice – císař Franz Josef I. a císařovna Alžběta – „Sissi“ ve filmu „Sissi, osudová léta císařovny“?
  Je na fotografii č.12 císařská manželská dvojice – císař Franz Josef I. a císařovna Alžběta – „Sissi“ ve filmu „Sissi, osudová léta císařovny“? (náhled)

 13. Je sedící dvojicí na lavičce v parku na obrázku č.13 Marisa Ventura, pokojská v hotelu „Bersford“, která je matkou 10-letého syna Tye a hotelový host, bohatý kandidát na senátora Christopher Marshall z filmu „Krásná pokojská“?
  Je sedící dvojicí na lavičce v parku na obrázku č.13 Marisa Ventura, pokojská v hotelu „Bersford“, která je matkou 10-letého syna Tye a hotelový host, bohatý kandidát na senátora Christopher Marshall z filmu „Krásná pokojská“? (náhled)

 14. Jsou na obrázku č.14 četníci – zleva: desátník Zdeněk Cmíral a desátník Martin Láska ze seriálu „Četníci z Luhačovic“?
  Jsou na obrázku č.14 četníci – zleva: desátník Zdeněk Cmíral a desátník Martin Láska ze seriálu „Četníci z Luhačovic“? (náhled)

 15. Jsou na fotografii č.15 snoubenci – Lady Edith Crawleyová, dcera hraběte z Granthamu a Sir Anthony Strallan ze seriálu „Panství Downton“?
  Jsou na fotografii č.15 snoubenci – Lady Edith Crawleyová, dcera hraběte z Granthamu a Sir Anthony Strallan ze seriálu „Panství Downton“? (náhled)

 16. Je na obrázku č.16 zamilovaná dvojice – syn domovnice Martin Hradilák a jeho přítelkyně a sousedka, dcera strážníka Pepina Drvotová ze seriálu „Byl jednou jeden dům“?
  Je na obrázku č.16 zamilovaná dvojice – syn domovnice Martin Hradilák a jeho přítelkyně a sousedka, dcera strážníka Pepina Drvotová ze seriálu „Byl jednou jeden dům“? (náhled)

 17. Je zamilovaný mladý muž stojící na schodišti Leopold, korunní princ Cordinie a jeho vyvolená – šikovná švadlena, dcera proslulého krejčovského mistra z Philadelphie Emily Taylorová z filmu „Královské Vánoce“?
  Je zamilovaný mladý muž stojící na schodišti Leopold, korunní princ Cordinie a jeho vyvolená – šikovná švadlena, dcera proslulého krejčovského mistra z Philadelphie Emily Taylorová z filmu „Královské Vánoce“? (náhled)

 18. Je na fotografii č.18 mladá vévodkyně Sarah Whitfieldová a její vyvolený, šikovný zlatník William Irwing ze seriálu „Klenoty“?
  Je na fotografii č.18 mladá vévodkyně Sarah Whitfieldová a její vyvolený, šikovný zlatník William Irwing ze seriálu „Klenoty“? (náhled)

 19. Je na obrázku č.19 Faith Corvatchová, které v 11-ti letech předpověděli, že její vyvolený se bude jmenovat Damon Bradley a ona se ho vydá hledat do italských Benátek a Američan Peter Wright, který se do ní zamiloval na první pohled a za Damona se vydával ve filmu „Láska v Benátkách“?
  Je na obrázku č.19 Faith Corvatchová, které v 11-ti letech předpověděli, že její vyvolený se bude jmenovat Damon Bradley a ona se ho vydá hledat do italských Benátek a Američan Peter Wright, který se do ní zamiloval na první pohled a za Damona se vydával ve filmu „Láska v Benátkách“? (náhled)

 20. Je na obrázku č.20 policista, pochůzkář v Queensu Charlie Lang a servírka Yvonne Biasiová z filmu „Město andělů“?
  Je na obrázku č.20 policista, pochůzkář v Queensu Charlie Lang a servírka Yvonne Biasiová z filmu „Město andělů“? (náhled)

 21. Jsou na obrázku č.21 parťáci – vrchní policejní komisaři dálniční policie Semir Gerkhan a Ben Jäger ze seriálu „Kobra 11“?
  Jsou na obrázku č.21 parťáci – vrchní policejní komisaři dálniční policie Semir Gerkhan a Ben Jäger ze seriálu „Kobra 11“?	 (náhled)

 22. Je na fotografii č.22 vítězná dvojice dostihových závodů Velké pardubické steeplechase: začínající žokej Michal Slavík s klisnou Jasnou, nejlepším koněm z chovu dostihových koní zemědělského družstva Dobrá Voda ze seriálu „Dobrá Voda“?
  Je na fotografii č.22 vítězná dvojice dostihových závodů Velké pardubické steeplechase: začínající žokej Michal Slavík s klisnou Jasnou, nejlepším koněm z chovu dostihových koní zemědělského družstva Dobrá Voda ze seriálu „Dobrá Voda“? (náhled)

 23. Je na fotografii č.23 mladá Němka Lilly Kernerová z Mnichova, živící se opravami starých panenek a mladý italský hrabě Francesco di Saleri, kteří zdědili - každý polovinu paláce v Benátkách ve filmu „Italské námluvy“?
  Je na fotografii č.23 mladá Němka Lilly Kernerová z Mnichova, živící se opravami starých panenek a mladý italský hrabě Francesco di Saleri, kteří zdědili - každý polovinu paláce v Benátkách ve filmu „Italské námluvy“? (náhled)

 24. Je na obrázku č.24 dvojice hvězd italské pop music Paolo Valisari a Isabella Parichi ve filmu „Zrodila se hvězda“?
  Je na obrázku č.24 dvojice hvězd italské pop music Paolo Valisari a Isabella Parichi ve filmu „Zrodila se hvězda“? (náhled)

 25. Jsou na fotografii č.25 novomanželé Lady Mary Talbotová, rozená Crawleyová a pan Henry Talbot ze seriálu „Panství Downton“?
  Jsou na fotografii č.25 novomanželé Lady Mary Talbotová, rozená Crawleyová a pan Henry Talbot ze seriálu „Panství Downton“? (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah