Testi.cz > Filmy a seriály > Seriály > SERIÁLOVÉ DVOJICE 2 – Ano/Ne

test SERIÁLOVÉ DVOJICE 2 – Ano/Ne (Seriály)

    Autor: carmen.18 (582vlož. 2082vyzk.+25%ø) ... vloženo 12.2.2021
Test vyzkoušen 76 krát, průměrný výsledek je 71.6%.
Tento obrázkový poznávací test představuje seriálové dvojice ze známých českých i zahraničních seriálů.
Odpověď ANO označte pouze v případě, že vše - jména obou postav z dvojice i název seriálu jsou uvedeny správně. Pokud jméno postavy nebo název seriálu bude uveden nesprávně, popř. bude nesprávné označení v obou případech, zvolte odpověď NE.
Přeji hodně úspěchů při poznávání. :-)
 1. Jsou na fotografii č.1 novomanželé vrchní strážmistr Karel Arazím a květinářka Libuše Arazímová, rozená Formánková ze seriálu „Četnické humoresky“?
  Jsou na fotografii č.1 novomanželé vrchní strážmistr Karel Arazím a květinářka Libuše Arazímová, rozená Formánková ze seriálu „Četnické humoresky“? (náhled)

 2. Jsou na obrázku č.2 kolegové – vojenští chirurgové z mobilní armádní chirurgické nemocnice v Korei (v období korejské války) kpt. John „Trapper“ McIntyre (vlevo) a kpt. Benjamin „Hawkeye“ Pierce (vpravo) ze seriálu „M*A*S*H“?
  Jsou na obrázku č.2 kolegové – vojenští chirurgové z mobilní armádní chirurgické nemocnice v Korei (v období korejské války) kpt. John „Trapper“ McIntyre (vlevo) a kpt. Benjamin „Hawkeye“ Pierce (vpravo) ze seriálu „M*A*S*H“? (náhled)

 3. Jsou na obrázku č.3 spolubydlící chalupníci z vesnice Třešňová – majitel chalupy, bývalý kontrolor obchodních inventur v invalidním důchodu Evžen Huml a jeho nájemník, družstevní údržbář a kutil Bohouš Král ze seriálu „Chalupáři“?
  Jsou na obrázku č.3 spolubydlící chalupníci z vesnice Třešňová – majitel chalupy, bývalý kontrolor obchodních inventur v invalidním důchodu Evžen Huml a jeho nájemník, družstevní údržbář a kutil Bohouš Král ze seriálu „Chalupáři“? (náhled)

 4. Jsou na obrázku č.4 lékař a horský záchranář MUDr. Martin Gruber a jeho dcera Lilly Gruberová ze seriálu „Doktor z hor: Nové příběhy“?
  Jsou na obrázku č.4 lékař a horský záchranář MUDr. Martin Gruber a jeho dcera Lilly Gruberová ze seriálu „Doktor z hor: Nové příběhy“? (náhled)

 5. Jsou na fotografii č.5 manželé JUDr. Jiří a Helena Olivovi, rodiče synů Luboše a Jirky ze seriálu „My všichni školou povinní“?
  Jsou na fotografii č.5 manželé JUDr. Jiří a Helena Olivovi, rodiče synů Luboše a Jirky ze seriálu „My všichni školou povinní“? (náhled)

 6. Jsou na obrázku č.6 vrchní kriminální komisaři oddělení dálniční policie Semir Gerkhan a Jan Richter ze seriálu "Kobra 11"?
  Jsou na obrázku č.6 vrchní kriminální komisaři oddělení dálniční policie Semir Gerkhan a Jan Richter ze seriálu "Kobra 11"? (náhled)

 7. Jsou na fotografii č.7 novomanželé Ing. Tomáš a Alena Krásovi ze seriálu „Pojišťovna štěstí“?
  Jsou na fotografii č.7 novomanželé Ing. Tomáš a Alena Krásovi ze seriálu „Pojišťovna štěstí“? (náhled)

 8. Je na fotografii č.8 s policejním psem Rexem dvojice policejních komisařů Marc Herrmann a Nikki Hofferová ze seriálu „Komisař Rex“?
  Je na fotografii č.8 s policejním psem Rexem dvojice policejních komisařů Marc Herrmann a Nikki Hofferová ze seriálu „Komisař Rex“? (náhled)

 9. Jsou na obrázku č.9 bratři Vojtěch (vlevo) a Jakub (vpravo) Cirklovi ze seriálu „Synové a dcery Jakuba skláře“?
  Jsou na obrázku č.9 bratři Vojtěch (vlevo) a Jakub (vpravo) Cirklovi ze seriálu „Synové a dcery Jakuba skláře“? (náhled)

 10. Je na fotografii č.10 zamilovaný pár – osmanský statečný válečník a strážce komnat sultánského paláce ve službách sultána Süleymana I. Malkocoglu Bali Bey a jeho vyvolená krymská princezna, příbuzná sultána Süleymana – Aybige Hatun ze seriálu „Velkolepé století“?
  Je na fotografii č.10 zamilovaný pár – osmanský statečný válečník a strážce komnat sultánského paláce ve službách sultána Süleymana I. Malkocoglu Bali Bey a jeho vyvolená krymská princezna, příbuzná sultána Süleymana – Aybige Hatun ze seriálu „Velkolepé století“? (náhled)

 11. Je na obrázku č.11 dvojice kriminalistů – vedoucí policejního oddělení v Kašperských Horách, kapitánka Jana Vrbická a poručík Kamil Slezáček ze seriálu "Policie Modrava"?
  Je na obrázku č.11 dvojice kriminalistů – vedoucí policejního oddělení v Kašperských Horách, kapitánka Jana Vrbická a poručík Kamil Slezáček ze seriálu "Policie Modrava"? (náhled)

 12. Jsou na fotografii č.12 vrchní stevardka Beatrice a kapitán luxusního zaoceánského parníku Victor Burger z romantického seriálu „Loď lásky“?
  Jsou na fotografii č.12 vrchní stevardka Beatrice a kapitán luxusního zaoceánského parníku Victor Burger z romantického seriálu „Loď lásky“? (náhled)

 13. Jsou na obrázku č.13 manželé Karel a Vlasta Mlejnkovi ze seriálu „Poldové a nemluvně“?
  Jsou na obrázku č.13 manželé Karel a Vlasta Mlejnkovi ze seriálu „Poldové a nemluvně“? (náhled)

 14. Je na fotografii č.14 Andrés Alarcón, původním jménem Andrés Cernuda Salinas, nemanželský syn majitele Grand Hotelu Carlose Alarcóna a jeho lásky z mládí Ángely, která v hotelu pracuje jako hospodyně a Andrésova manželka Maite, rozená Rivelles ze seriálu "Grand Hotel"?
  Je na fotografii č.14 Andrés Alarcón, původním jménem Andrés Cernuda Salinas, nemanželský syn majitele Grand Hotelu Carlose Alarcóna a jeho lásky z mládí Ángely, která v hotelu pracuje jako hospodyně a Andrésova manželka Maite, rozená Rivelles ze seriálu "Grand Hotel"? (náhled)

 15. Jsou na obrázku č.15 novomanželé Josef Němec a Barbora Němcová, rozená Panklová z minisérie „Božena“?
  Jsou na obrázku č.15 novomanželé Josef Němec a Barbora Němcová, rozená Panklová z minisérie „Božena“? (náhled)

 16. Je na fotografii č.16 zamilovaný pár Aurora Pabuenová a Diego Cáceres ze seriálu „Osudová láska"?
  Je na fotografii č.16 zamilovaný pár Aurora Pabuenová a Diego Cáceres ze seriálu „Osudová láska"? (náhled)

 17. Jsou na fotografii č.17 bratři Achilles a Hektor Nerudných, synové radního, podnikatele a majitele činžovního domu Alexandera Nerudného ze seriálu „Byl jednou jeden dům"?
  Jsou na fotografii č.17 bratři Achilles a Hektor Nerudných, synové radního, podnikatele a majitele činžovního domu Alexandera Nerudného ze seriálu „Byl jednou jeden dům"? (náhled)

 18. Jsou na fotografii č.18 novomanželé MUDr. Andrew Cook a studentka medicíny, adoptivní dcera lékařky Michaely Quinnové, Coleen Cooková, rozená Cooperová ze seriálu "Doktorka Quinnová"?
  Jsou na fotografii č.18 novomanželé MUDr. Andrew Cook a studentka medicíny, adoptivní dcera lékařky Michaely Quinnové, Coleen Cooková, rozená Cooperová ze seriálu "Doktorka Quinnová"? (náhled)

 19. Jsou na fotografii č.19 manželé Otakar a Simona Královi ze seriálu „Chlapci a chlapi"?
  Jsou na fotografii č.19 manželé Otakar a Simona Královi ze seriálu „Chlapci a chlapi"? (náhled)

 20. Jsou na obrázku č.20 manželé Boran a Sila Gencovi ze seriálu „Pomsta nebo láska“?
  Jsou na obrázku č.20 manželé Boran a Sila Gencovi ze seriálu „Pomsta nebo láska“? (náhled)

 21. Je na fotografii č.21 zamilovaný pár – herec, hudební skladatel a písničkář Karel Hašler a jeho budoucí manželka, klavíristka a sestra hudebního skladatele Rudolfa Frimla, Zdena Frimlová v seriálu "Pražský písničkář"?
  Je na fotografii č.21 zamilovaný pár – herec, hudební skladatel a písničkář Karel Hašler a jeho budoucí manželka, klavíristka a sestra hudebního skladatele Rudolfa Frimla, Zdena Frimlová v seriálu "Pražský písničkář"? (náhled)

 22. Jsou na fotografii č.22 sestry Beatrice a Evangeline Eliottovy, majitelky londýnského oděvního salónu Eliott ze seriálu "Salón Eliott"?
  Jsou na fotografii č.22 sestry Beatrice a Evangeline Eliottovy, majitelky londýnského oděvního salónu Eliott ze seriálu "Salón Eliott"? (náhled)

 23. Jsou na obrázku č.23 spolužáci – maturanti Zuzana Haselbachová a Michal Koreň ze seriálu "Zkoušky z dospělosti"?
  Jsou na obrázku č.23 spolužáci – maturanti Zuzana Haselbachová a Michal Koreň ze seriálu "Zkoušky z dospělosti"? (náhled)

 24. Jsou na obrázku č.24 bratři – upíři Stefan a Damon Salvatore ze seriálu "Upíří deníky"?
  Jsou na obrázku č.24 bratři – upíři Stefan a Damon Salvatore ze seriálu "Upíří deníky"? (náhled)

 25. Je na fotografii č.25 císařský pár František I. Štěpán Lotrinský a Marie Terezie, zakladatelé habsbursko–lotrinské dynastie z minisérie „Marie Terezie“?
  Je na fotografii č.25 císařský pár František I. Štěpán Lotrinský a Marie Terezie, zakladatelé habsbursko–lotrinské dynastie z minisérie „Marie Terezie“? (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah