Testi.cz > Hudba > Hudební skupiny > Co je to za Skupinu ?

test Co je to za Skupinu ? (Hudební skupiny)

    Autor: Zuzz. (anonym) ... vloženo 25.3.2009
Test vyzkoušen 1213 krát, průměrný výsledek je 83.5%.
  1. Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) deset let.Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku.Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.První Deska se jmenovala No Pads, No Helmets.. Just Balls

  2. Původní jméno pětičlenné kapely znělo Kara's Flowers a své první album "The Fourth World" vydali v roce 1997. Album "Songs About Jane" produkoval Ron Cavallo (Green Day, Goo Goo Dolls, Alanis Morrisette atd.). Přestože deska vyšla již v roce 2003, teprve začátek roku 2004 znamenal pro Maroon 5 velký obrat. Kapela má nyní za sebou veleúspěšné evropské turné (jaro 2004), skvělé recenze a videa k singlům Harder To Breathe a This Love si vybrala do programu i stanice MTV Hits! Nyní mají na kontě spoustu hitů a nejnovější je Wake Up Call a Makes My Wonder.Teď v létě nazpívali s Rihannou song If I Never See Your Face Again. Který se stal velmi úspěšným

  3. Naprostá mánie v celé Americe! Kam vkročí bráchové Kevin, Joe a Nicktam se ozývá jen ječení fanynek - prostě jako TH mánie u nás v Evropě. Díky své stejnojmenné desce,kterou tito bráchové z New Jersey vydali loni v létě (2007) , získali navždy srdce obrovského zástupu holek.Jejich nový singl "S.O.S." má taky obrovský hitový potenciál. Fanoušci naprosto milují look kluků i jejich pop rockový styl. Tohle trio už spolu hraje od roku 2005 a jako předskokani už vystupovali třeba před Kelly Clarkson nebo Miley Cyrus. A teď by tito tři týpci měli dokonce dostat i vlastní TV sérii : " J.O.N.A.S." , která se začne vysílat letos v létě v USA. Tenhle červen je můžeš slyšet živě v Evropě na turné Avril Lavigne.

  4. byla elektronicko-taneční skupina z Itálie, proslavená zejména hitem "Blue (Da Ba Dee)". Další jejich známe singly jsou "Too Much of Heaven" či "Move Your Body"

  5. je pěvecká dvojice známá především z často opakovaných televizních reklam teleshoppingu,

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog
Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah