Hlavní strana > Filmy a seriály > Filmy > Kdo co řekl - Harry Potter 1-7

test Kdo co řekl - Harry Potter 1-7 (Filmy)

    Autor: KlárkaŠY (15vlož. 352vyzk.+2%ø) ... vloženo 4.10.2012
Test vyzkoušen 933 krát, průměrný výsledek je 90.4%.
 1. Hp7 : ,,Zdá se ,že navzdory vaší komplexní obrané strategii máte problém s bezpečností řediteli. A bojím se že rozsáhlý problém..Jak můžete stát tam,kde stál on?!......

 2. Hp7: ,,Harry Potter,chlapec,který přežil,přišel zemřít....''
  Hp7: ,,Harry Potter,chlapec,který přežil,přišel zemřít....'' (náhled)

 3. Hp1: ..,,Děkuji pane Weasley,nebylo by lepší,kdybych Vás nebo pana Pottera proměnila v kapesní hodinky? Snad byste jeden přišel včas ..Chcete mapu,nebo bez ní nemůžete najít cestu do vaší lavice??

 4. Hp1: ... ,,Vida, Bertíkovy lentilky tisíckrát jinak. Kdysi jsem narazil na jednu, která chutnala jako když zvracíš. Od té doby jsem v nich ztratil zálibu."
  Hp1: ... ,,Vida, Bertíkovy lentilky tisíckrát jinak. Kdysi jsem narazil na jednu, která chutnala jako když zvracíš. Od té doby jsem v nich ztratil zálibu." (náhled)

 5. Hp2:..,,Podívejme, rudé vlasy, prázdné výrazy. Usmolené staré učebnice. Musíte být Weasleyovi."
  Hp2:..,,Podívejme, rudé vlasy, prázdné výrazy. Usmolené staré učebnice. Musíte být Weasleyovi." (náhled)

 6. Hp 3 : ..,,Normálně mám jako pes úplně zlatou povahu. James nejednou navrhoval, abych se proměnil natrvalo. S ocasem bych se smířil, ale ty blechy, to je hrůza."
  Hp 3 : ..,,Normálně mám jako pes úplně zlatou povahu. James nejednou navrhoval, abych se proměnil natrvalo. S ocasem bych se smířil, ale ty blechy, to je hrůza." (náhled)

 7. Hp 4 :..Otec a já jsme se vsadili. Tvrdím, že v tom turnaji nepřežiješ ani deset minut. Otec nesouhlasí. Myslí, že nepřežiješ ani pět."

 8. Hp 5 :..Sledovala jsem je týdny a vidíte? Brumbálova armáda! Důkaz, že jsem měla od samého začátku pravdu, Corneliusi! Všechno to vaše falešné strašení Vy-víte-kým nás neoklamalo. Věděli jsme, k čemu vaše lži slouží. Byl to pokus zmocnit se vlády nad ministerstvem."

 9. Hp.. 6 : ,,Vy si dovolujete používat proti mě mé vlastní kletby? Ano. Já jsem Princ dvojí krve." ..

 10. x: Jak to, že vždycky, když se něco semele, jste u toho vy tři? y:Tak tuhle otázku si, paní profesorko, kladu už šest let...
  x: Jak to, že vždycky, když se něco semele, jste u toho vy tři? y:Tak tuhle otázku si, paní profesorko, kladu už šest let... (náhled)

Dejte si tento test na vlastní stránky/blog

Reklama

Veškerá data jsou vlastnictvím webu testi.cz a jakékoliv jejich kopírování a šíření bez souhlasu majitele není povoleno!

jdi nahoru, na obsah